SV. MISIJON v naših župnijah

ZAČETEK SV. MISIJONA bo v petek, 8.3. ob 16h s spovedovanjem v Zagorju in sv. mašo in prvim misijonskim nagovorom ob 17h in v Trnju s spovedovanjem ob 18h in sv. mašo ob 19h. Po njej bo srečanje za člane ŽPS obeh župnij v Trnju.

Upam, da ste vsi prejeli vabila s povabilom p. Marjana Čudna in sporedom sv. maš in srečanj za posamezne skupine. K svetim mašam ste vedno vabljeni vsi. Srečanja za posamezne skupine in stanove pa so vedno skupaj za obe župniji v eni ali drugi župniji. Zato naj vam ne bo pretežko se zapeljati iz Zagorja v Trnje in iz trnjske fare v zagorsko cerkev. Vzemimo si čas za svojo dušo. Za marsikoga bo to zadnji misijon v življenju, ne samo za tiste, ki smo že v letih, ampak tudi za marsikoga, ki ima danes še veliko načrtov pred sabo, pa jih ne bo mogel uresničiti. Zato prav vsi lepo vabljeni k udeležbi k sv.mašam in posameznim srečanjem!