PRIPRAVLJAMO SE NA IZBIRO NOVEGA ŽPS-ja

Komisija za izbiro se bo v Trnju zbrala v Mežnariji v torek, 11.2. ob 19h, v Zagorju v župnišču pa v četrtek, 13.2. tudi ob 19h. Člane komisije prosim, da se gotovo udeležite sestanka. Vse župljane pa prosim, da molite za modro izbiro članov župnijskega pastoralnega sveta. Posebna molitev je napisana spodaj. Tisti, ki imate računalnik in tiskalnik, si jo lahko natisnete za vse člane svoje družine, da jo boste lahko skupno molili.

MOLITEV ZA MODRO IZBIRO

ČLANOV ŽUPNIJSKEGA PASTORALNEGA SVETA

Dobri Bog,pred nami je za našo župnijo pomemben dogodek,dan, ko bomo izbirali člane župnijskega pastoralnega sveta. Pomagaj nam, da bomo v svojih bratih in sestrah po navdihu Svetega Duha prepoznali tiste,ki bodo to nalogo v naši župniji opravljali najbolje in jo bodo sprejeli z odprtim srcem in odgovornostjo. Pomagaj nam, da jim bomo tudi vsi ostali župljani pri tem odgovornem delu, vsak po svojih močeh, pomagali s svojimi darovi, in bomo tako skupaj skrbeli za bogato življenje naše župnije.